Reklama

iPlus pilot - telefon z GPS

Jesteś kierowcą? Często wyjeżdżasz w trasy? Uwielbiasz podróże? Twoje hobby to kolarstwo? A może wolne weekendy najchętniej spędzasz żeglując po mazurskich jeziorach? Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, oznacza to, że jesteś potencjalnym użytkownikiem nawigacji satelitarnej GPS.

Przedstawiamy wygodny zestaw do nawigacji satelitarnej razem z telefonem komórkowym, przez który możesz rozmawiać godzinami podczas każdej podróży.

Reklama

iPlus pilot

iPlus pilot to kompletne i nowoczesne zestawy do nawigacji satelitarnej i komunikacji multimedialnej. To oferta, która zainteresuje nie tylko kierowców, ale także wszystkich miłośników podróży, rowerzystów, żeglarzy, a nawet ? pilotów szybowców.

iPlus pilot to program do nawigacji satelitarnej w telefonie komórkowym lub komputerze kieszonkowym.

Teraz, dodatkowo zestaw iPlus pilot z telefonem NOKIA E50 i doskonałym programem do nawigacji TomTom Navigator 6 dostępny jest w cenie już od 1,22 zł! To okazja, której nie możesz przegapić.

Funkcje

iPlus pilot z programem do nawigacji satelitarnej daje Ci możliwość prostego wyznaczenia najszybszej i najkrótszej trasy. Użytkownik iPlus pilota bez trudu znajdzie drogę do celu; zlokalizuje poszukiwaną przez Ciebie ulicę czy budynek lub ustali optymalna trasę w terenie. iPlus pilot stale pokazuje lokalizację użytkownika, na bieżąco aktualizuje informacje na mapie, a także automatycznie wprowadza modyfikacje trasy z powodu korków, robót drogowych, itp. Jedną z wygodnych funkcji aplikacji jest także nawigacja głosowa z możliwością wyboru głosu i języka komunikatu.

Największym ułatwieniem jest jednak fakt, że ten bogaty wachlarz usług mieści się ?

w telefonie komórkowym - małym urządzeniu, które zawsze masz przy sobie! iPlus pilot to zatem także możliwość prowadzenia długich rozmów w najlepszych taryfach - Godziny i Biznesklasa oraz mobilny dostęp do internetu w ramach usługi iPlus.

iPlus

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Nokia | trasy | telefon | gps | pilot

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje