iPhone ze szklaną obudową i bezramkowym ekranem w 2017 roku?

Kolejne doniesienia sugerują, że Apple poczeka z przełomowymi zmianami w smartfonach iPhone do 2017 roku, czyli modelu na dziesięciolecie istnienia marki – donosi Apple Insider.

Firma wyspecjalizowana w produkcji obudów do smartfonów (której klientem był m.in. Apple) zdradza, że iPhone z 2017 roku będzie wykonany w dużej mierze ze szkła. Znajdzie się ono również na tylnej części obudowy, gdzie przykryje metalowy korpus. Co ciekawe, wykonanie nawiązujące do 4s ma się pojawić tylko w jednym modelu nowej serii - czyżby producent planował wydanie smartfona z superwysokiej póki? To w nim mogłaby się znaleźć coraz częściej wspominana matryca OLED.

Reklama

Inne źródło donosi, że Apple opatentował rozwiązania mające umożliwić ukrycie czytnika linii papilarnych, obiektywu kamerki oraz głośnika - bezpośrednio pod ekranem nowego modelu. Może to oznaczać, że producent zamierza zaprojektować urządzenie całkowicie pozbawione ramek.

Jeśli wierzyć plotkom, to wszystkie nowe rozwiązania zobaczymy dopiero w 2017 roku. Za kilka miesięcy poznamy natomiast iPhone’a 7, który ma być rozwinięciem ubiegłorocznego 6s.

Dowiedz się więcej na temat: iPhone 7

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje