Reklama

iPhone 8 w trzech odsłonach?

iPhone 8 może zadebiutować na rynku nie w dwóch, a w trzech wariantach wielkościowych. Do modeli 4,7- i 5,5-calowych może wkrótce dołączyć smartfon 5-calowy.

W 2017 r. przypada 10. rocznica debiutu pierwszego smartfona Apple. To właśnie z tego powodu, przyszłoroczna premiera iPhone'ów będzie wyjątkowa. W kuluarach od dawna mówi się, że na 2017 r. Apple szykuje coś "ekstra". Tym czymś mogą być zaawansowane funkcje smartfona (np. wyczekiwane przez użytkowników ładowanie indukcyjne) albo nowy rozmiar.

Nikkei Asian Review dotarł do tajnego źródła bliskiego Apple, które przekonuje, że istnieją nie dwa, a trzy modele iPhone'a 8. Urządzenia mają szklane obudowy produkowane przez Biel Crystal Manufactory i Lens Technology w Chinach.

Reklama

Nie chcesz, aby zaskoczył cię dzisiaj deszcz? Pobierz darmową aplikację Weź parasol

Sugestie, jakoby firma Tima Cooka chciała wypuścić do sprzedaży 5-calowego smartfona, przez ekspertów wydają się mało wiarygodne. Apple prawdopodobnie wolałoby pójść w innym kierunku, oferując sprzęt bliższy rozmiarowo do iPhone'a 5s. Różnica między 4,7 a 5-calowym smartfonem jest tak niewielka, że gigantowi z Cupertino nie opłacałoby się inwestować w oba warianty wyświetlaczy.

Raport opublikowany przez Nikkei Asian Review informuje, że iPhone 8 będzie różnił się stylistycznie od iPhone'a 7. Szklany tył to coś, czego nie było w smartfonach Apple od czasów iPhone'a 4s.

Tim Cook na pewno będzie chciał w przyszłym roku przyciągnąć uwagę do nowych iPhone'ów i wyciągnie jakiegoś asa z rękawa. Oby był on równie dobry, co słynne "one more thing".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: iPhone 8 | apple | smartfony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje