Reklama

iPhone 7 - znamy wygląd i najważniejsze cechy nowego smartfona Apple?

W chińskich mediach pojawiała się grafika przedstawiająca iPhone’a 7. Oprócz wyglądu poznaliśmy kilka ważnych elementów nowego smartfona Apple.

Na wstępie zaznaczę, że powyższy materiał - choć bazuje na wcześniejszych nieoficjalnych doniesieniach - raczej nie ma wiele wspólnego z prawdą, ale nigdy nic nie wiadomo. Dlatego warto mu się przyjrzeć i szukać wymienionych cech w kolejnych przeciekach.

Reklama

Chińczycy sugerują, że iPhone 7 będzie wyposażony w ekran Super AMOLED, co już brzmi nieprawdopodobnie. Zdaniem dobrze poinformowanych źródeł Apple skorzysta z tych matryc dopiero w 2018 roku. Do tego czasu pozostanie przey LCD.

To jednak nie wszystko. Tylna część smartfona ma być ceramiczna i wolna od charakterystycznych dla modeli 6 oraz 6s wstawek umożliwiających pracę antenom. Całość ma być otoczona metalową ramą. W obudowie zabraknie wyjścia słuchawkowego, co będzie konsekwencją mocno zredukowanej grubości. We wnętrzu znajdziemy aparat 12 Mpix oraz układ A10.

Można pomyśleć, że na podobne informacje jest wciąż za wcześnie, ale Phone Arena przypomina, że pierwsze zdjęcia ukazujące model 6 obiegły internet już w marcu.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: iPhone 7 | smartfon Apple

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje