Reklama

iPhone 5 przyłapany na materiale wideo

Choć iPhone 5 na pewno nie zadebiutuje w trakcie zbliżających się targów WWDC, to huczące zewsząd na jego temat plotki sugerują, że premiera najnowszej odsłony smartfonu Apple zbliża się naprawdę wielkimi krokami. W sieci pojawiło się wideo potwierdzające niedawne doniesienia o rzekomym wyglądzie najnowszego iPhone'a 5.

Poniższy filmik nie zdradza nam bowiem niczego ponadto, co mogliśmy już ujrzeć na licznych fotografiach, które wyciekły do sieci. Ukazany na nim iPhone 5 posiada mniejszy port dokujący, umieszczone na spodzie wejście na słuchawki i - co ciekawe - nieco pomniejszony slot kart SIM (czyżby Nano-SIM?).

Reklama

Jeśli Apple zadziała według swego oklepanego schematu - a robi to właściwie za każdym razem - oficjalna zapowiedź iPhone'a 5 pojawi się nie wcześniej niż w październiku. Czy będzie on wyglądał jak urządzenie zaprezentowane na tym wideo? Póki co bezpieczniej jest chyba uznać, że wszystko to bezczelny żart lub coś na kształt próbnego designu, który gigant z Cupertino już dawno wyrzucił do śmietnika. Z drugiej strony, jak wiadomo, nie ma dymu bez ognia.

Źródło informacji

gizmodo.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: iphone | apple | Smartfon | iPhone 5

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje