Reklama

HTC J Butterfly popularniejszy od iPhone'a 5

Jeden z najważniejszych japońskich operatorów komórkowych (KDDI) poinformował, że najnowszy model J Butterfly stał się najczęściej wybieranym smartfonem w jego ofercie, wyprzedzając między innymi iPhone’a 5.

Inwestorzy mają nadzieję, że pięciocalowy smartfon HTC podobny sukces osiągnie w Tajwanie i Stanach Zjednoczonych. Liczą też, że przyczyni się on do znacznego wzrostu przychodów firmy. Specjaliści twierdzą, że HTC udało się osiągnąć niemały sukces na rynku japońskim, gdyż należy on do jednych z najbardziej wymagających na świecie. Źródeł tak dobrych wyników należy doszukiwać się w świetnej specyfikacji technicznej i znakomitym designie, które od lat są wizytówką HTC.

Reklama

Oczekuje się, że wyniki sprzedaży HTC wzrosną w pierwszym kwartale 2013 roku nawet o 20 proc. By utrzymać taki stan rzeczy tajwański producent będzie musiał podczas nadchodzących targów CES i MWC zaprezentować kolejne interesujące modele i kontynuować ścisłą współpracę z najważniejszymi operatorami komórkowymi na świecie.

Piotr Andrzejewski

Źródło informacji

android.com.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Smartfon | HTC | Android | HTC Butterfly | HTC Droid DNA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje