Reklama

Galaxy S6 wycieka na zdjęciach. Będzie cały metalowy?

Zwiększa się ilość przecieków dotyczących przyszłorocznego flagowca Samsunga. Tym razem przyszła kolej na nową porcję zdjęć.

Za wyciekiem wspomnianych fotek stoi irański serwis Toranji, który twierdzi, że tak będzie wyglądała finalna wersja urządzenia. Czy można mu wierzyć? Ciężko stwierdzić, ale przyznać należy, że zrobione za pomocą wątpliwej jakości aparatu zdjęcia wyglądają bardzo wiarygodnie. Poza tym pokrywają się z wcześniejszymi przeciekami.

Reklama

Tylna część obudowy wygląda na wykonaną ze szczotkowanego aluminium, co nie powinno dziwić, gdyż Galaxy S6 raczej nie będzie wykonany gorzej od średniaków z linii Galaxy A. Na kolejnym zdjęciu domniemany Galaxy S6 znajduje się u boku modeli Galaxy S5 i S4.
 
Jeśli przeciek się potwierdzi, S-szóstka będzie zauważalnie większa od swojego poprzednika i to nie tylko przez dłuższą przekątną ekranu, ale i szerszą ramkę. Warto również zauważyć, że widoczny na zdjęciach smartfon przypomina nieco urządzenie, którego grafikę prasową opublikował kiedyś @evleaks. Choć wtedy znane było ono jako Galaxy S5 Prime lub Galaxy F.
 
Tak czy inaczej, do tego typu wieści należy oczywiście podchodzić z dystansem. Nawet jeśli nie jest to plotka, to do dnia premiery projekt może jeszcze ulec zmianie.

Miron Nurski

komórkomania.pl


Komórkomania.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: samsung | Samsung Galaxy S6

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje