Reklama

Galaxy S IV od kwietnia w sprzedaży? To niemal pewne

Jedną z najbardziej oczekiwanych premier tego roku jest bez wątpienia Samsung Galaxy S IV. Na razie wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że urządzenie to zostanie oficjalnie zaprezentowane już w marcu, a do sprzedaży trafi kilka tygodni później.


Reklama

Serwis Phone Arena dotarł do wewnętrznych dokumentów jednego z nowozelandzkich operatorów, które dotyczą organizowanej przez niego loterii. Potrwa ona od 4 do 8 kwietnia 2013 kwietnia, a nagrodą główną ma być... Samsung Galaxy S IV. Plotki te pokrywają się z przeciekami, które przedostały się do mobilnego świata już wcześniej.

Portal Geeky Gadgets donosił, że - według jego informatora - jeden z brytyjskich operatorów szykuje się do rozpoczęcia sprzedaży najnowszego flagowca Samsunga między 15 a 22 kwietnia. Redaktorzy serwisu twierdzą, że ich źródło jest sprawdzone i już wcześniej czerpali z niego informacje o iPhonie 5 oraz iPadzie mini, które ostatecznie się potwierdziły.

Z kolei inna plotka sprzed kilku dni mówi o tym, że południowookoreański gigant zaprezentuje nową "eskę" już 22 marca na specjalnej konferencji zorganizowanej w Nowym Jorku. Od prezentacji do momentu rynkowego debiutu musi minąć kilka tygodni, więc wszystkie daty zdają się składać w logiczną całość.

Należy również pamiętać, że startujące już 25 lutego targi MWC 2013 przyniosą nam w tym roku wiele naprawdę interesujących smartfonów, które zapewne na przełomie marca i kwietnia zaczną zasypywać rynek. Wydaje się być zatem logiczne, że Samsung nie ma zamiaru zwlekać zbyt długo z odsłonięciem swoich kart.

Nie zmienia to oczywiście faktu, że na razie mamy do czynienia wyłącznie z przeciekami, plotkami i domysłami, a na oficjalne potwierdzenie tych rewelacji z pewnością przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Miron Nurski

komorkomania.pl


Komórkomania.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: samsung | Samsung Galaxy | Samsung Galaxy S IV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje