Reklama

Galaxy J - elegancki i szybki smartfon Samsunga

W piątek na kanale tajwańskiego oddziału Samsunga na YouTubie pojawiło się wideo zwiastujące nadejście nowego smartfona. Oficjalnie ujrzał on światło dzienne dzisiaj. Potwierdziły się spekulacje, że jest to Galaxy J.

Galaxy J to oczywiście żadna nowość, bo telefon dostępny jest w Japonii od paru tygodni. Po prostu można go kupić teraz również na Tajwanie - i jest czego zazdrościć mieszkańcom tego kraju, bo Galaxy J to najlepiej wyposażony smartfon w ofercie Samsunga.

Reklama

Do produkcji tej słuchawki Koreańczycy wykorzystali niemal wszystkie najlepsze elementy, jakimi dysponują. Ma ona tak wyśrubowaną specyfikację. Wyposażenie obejmuje więc Snapdragona 800 (4 x 2,3 GHz), 3 GB pamięci RAM, aparat 13 Mpix z możliwością nagrywania wideo w rozdzielczości 4K, 32 GB pamięci wewnętrznej (plus slot na karty microSD) i wsparcie dla sieci 4G LTE.

Z modelu Galaxy S4 zaczerpnięto z kolei 5-calowy ekran Full HD wykonany w technologii Super AMOLED, a to wszystko zamknięto w aluminiowej, odpornej na kurz i wodę obudowie, czym do tej pory poszczycić się mógł wyłącznie Galaxy S4 Active. Specyfikację zamyka bateria 2600 mAh i Android 4.3 Jelly Bean. Jak widać, do kompletu brakuje chyba tylko S Pena.

Szkoda, że Galaxy J dostępny jest wyłącznie w Azji. Niestety, nie zanosi się na to, by kiedykolwiek miało się to zmienić. Pocieszające jest jednak to, że poprzeczka została zawieszona wysoko, a nadchodzący Galaxy S5 będzie musiał ją przeskoczyć.

Miron Nurski

komórkomania.pl

Komórkomania.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje