Reklama

Ekstremalne testy Samsunga Galaxy S5

Topowe urządzenie spod znaku Samsunga zostało poddane testom, które w dosyć jednoznaczny sposób przedstawiają jakość Galaxy S5. Nie przedłużając, przejdźmy do meritum.

Jedną z najbardziej nagłośnionych cech nowego S5 jest jego odporność na wodę. Posiada on certyfikat IP67, który pozawala nie tylko na zanurzenie w wodzie, lecz również gwarantuje możliwość zabrania go na basen i oglądanie filmików na YouTube (do 1m głębokości). Oczywiście jest to lekka ironia, ale prezentowany poniżej test raczej potwierdza zapewnienia Samsunga w tej materii. 

Reklama

Oczywiście nie mogło się obejść bez tzn. drop-testu, czyli sprawdzenia jak słuchawka radzi sobie w razie upadku na twardą powierzchnię. Jak wiemy, Samsung nie grzeszy szczególnie wytrzymałymi obudowami swoich smartfonów. Test jest o tyle ciekawy, że najnowszy Galaxy S5 został porównany z jego poprzednikiem – Galaxy S4. Ostatnim sprawdzianem jest ekspresowa symulacja zużycia obudowy przy pomocy noża oraz wytrzymałości ekranu z użyciem młotka. Niestety, Samsung stosunkowo szybko wywiesił białą flagę i poddał się.
 
Myślę, że przedstawione wyżej testy przedstawiają dokładnie to, czego można było się spodziewać, choć nie ukrywam, że można było liczyć na coś więcej.

Źródło informacji

android.com.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: samsung | Samsung Galaxy S5

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje