Reklama

Darmowy numer ponownie w Simplusie

Zgodnie z zapowiedziami do oferty Simplusa powróciła promocja Darmowy Numer. W ramach promocji użytkownik może rozmawiać oraz wysyłać SMS-y za darmo z wybranym numerem w sieci Plus. Oferta różni się trochę od jej wcześniejszych edycji.

Nowa edycja promocji "Darmowy Numer" w Simplusie obowiązuje od 1 czerwca do końca lipca 2007 roku. W ramach promocji użytkownik będzie mógł bezpłatnie wykonywać połączenia głosowe i wysyłać SMS-y na jeden numer w sieci Plus.

Reklama

Okres bezpłatnych połączeń jest uzależniony od wartości dokonanego przez użytkownika zasilenia konta. Zasilenia od 10 do 29 zł pozwalają na bezpłatny kontakt z wybranym numerem przez 3 dni (72 godziny) od momentu zasilenia. Zasilenia od 30 do 49 zł - 15 dni (360 godzin), a zasilenia od 50 do 150 zł (720 godzin) - 30 dni. W przypadku dokonywania kolejnych zasileń konta okresy ważności tzw. darmowego numeru nie sumują się.

Aby skorzystać z promocji użytkownik na początek musi ustalić tzw. darmowy numer wpisując w swoim telefonie kod: *104*11*48numer_telefonu# i wcisnąć przycisk "zadzwoń". Pierwsze wprowadzenie numeru jest płatne i kosztuje 10 zł (wcześniej opcja ta była bezpłatna). Zmiana numeru w tej samej cenie. Po ustaleniu numeru następnym krokiem jest doładowanie konta (promocja nie obejmuje zasileń w ramach usługi Teleprzelewy oraz za punkty w 5Plus).

Zasilenie przedłuża ważność obowiązywania promocji Darmowy Numer, z kolei cała kwota zasilenia może zostać wykorzystana na dowolne usługi Simplus. Użytkownik ma możliwość bezpłatnego sprawdzenia ustawionego darmowego numeru oraz jego okresu ważności poprzez wpisanie w telefonie krótkiego kodu *104#.

Media2

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: konta | plus oferta | promocja | plus | użytkownik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje