Reklama

BlackBerry Passport z nietypową klawiaturą

BlackBerry Passport ma zostać zaprezentowany dopiero we wrześniu, jednak już teraz możemy go podziwiać na materiale wideo.

Wideo zostało przygotowane przez brytyjski sklep Carphone Warehouse, lecz zostało szybko usunięte z YouTube'a. Jak jednak wiadomo, w internecie nic nie ginie, więc uchowało się kilka kopii filmu. Jedną z nich możecie obejrzeć poniżej.

Reklama

Powyższy materiał skupia się przede wszystkim na bardzo nietypowej klawiaturze. Ta - choć fizyczna - pełni również rolę panelu dotykowego, więc reaguje na gesty. Za ich pomocą możliwe jest m.in. nie tylko przewijanie stron internetowych i e-maili, ale i wygodne kasowanie tekstu. Świetna sprawa.

Przypomnę jeszcze, że na pokładzie modelu BlackBerry Passport znalazł się kwadratowy ekran o przekątnej 4,5 cala, rozdzielczości 1440 x 1440 i zagęszczeniu 453 pikseli na cal. Jest sercem jest Snapdragon 800 (4 x 2,3 GHz) wspierany przez 3 GB pamięci RAM, a swoje pliki użytkownik będzie mógł przechowywać na 32 GB pamięci wewnętrznej. Więcej szczegółów na temat tego interesującego urządzenia poznamy już w przyszłym miesiącu.

Miron Nurski

komórkomania.pl


Dowiedz się więcej na temat: BlackBerry Passport | smartfon BlackBerry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje