Reklama

Babska sprawa - Samsung SGH-E570

Są telefony serii Walkman, są aparaty dla sportowców, więc dlaczego nie mogłyby być dla kobiet? Owszem. Mogłyby. I są. Choćby Samsung SGH - E570.

Pierwsze wrażenie, jakie odnosi się po wzięciu do ręki Samsunga SGH - E570, jest takie, że to coś dla kobiet. Lusterko, puderniczka lub coś w tym stylu. Owalny kształt, czerwony kolor, w środku na wyświetlaczu piesek, który zresztą potrafi zatańczyć. Pozory tym razem nie mylą. To telefon tego producenta z linii dla pań. Wyróżnia go nie tylko zresztą kształt. W menu jest też jedna z funkcji o nazwie Życie Kobiet (testowany aparat miał polskie menu), a w nim takie rarytasy, jak m.in. cykl menstruacyjny czy spalanie kalorii (np. w trakcie seksu).

Reklama

Do tego dochodzą typ zapachu, biorytm, współczynnik wagi. Generalnie wszystko, co z pewnością nie zainteresuje użytkownika płci męskiej. Choć jest jeszcze lista zakupów. To może jednak panów zainteresować, jeśli to im przyjdzie ostatecznie zapłacić za nie rachunki. Jest jednak przy okazji opcja "Ile" i odnosi się do ilości sztuk, druga do ceny. Zawsze można interweniować.

Lustereczko powiedz przecie, kto jest najpiękniejszy?

Jako się rzekło - telefon skierowany jest do płci pięknej, więc może mieć słabsze funkcje, ale musi być piękny. A że stylistów Samsunga stać na wiele - co pokazali już nie raz - także i tym razem ten, bądź co bądź mocno sprofilowany produkt, się udał. E570 jest mały, lekki, składany - ma dwa wyświetlacze - zewnętrzny OLED i wewnętrzny. Ma też srebrne dodatki. Pewnym niedociągnięciem jest wyświetlacz zewnętrzny. Oczywiście, gdy ktoś do nas dzwoni pojawi się numer (jeśli się identyfikuje), jednak zaraz potem znika. A każdemu - nie tylko kobietom - zdarza się nie dosłyszeć dzwonka. Trzeba co jakiś czas sprawdzać, czy ktoś nie chciał się skontaktować. Także ze względu na wielkość wysyłanie SMS-ów nie jest takie proste. Klawiatura siłą rzeczy nie jest zbyt duża. Chyba że... ma się drobne dłonie zadbanej kobiety. Wtedy problem w sposób naturalny znika.

Telefon do zabawy i nie tylko

Po otwarciu klapki pojawia się zwierzak - piesek (kotka brakuje). Żeby go wprawić w ruch, trzeba poruszać telefonem. Komórkowy pies też się ruszy z taką prędkością, z jaką poruszało się telefonem. Zamiast zwierzęcej tapety można także wybrać film wideo.

Samsung E 570 to jednak nie tylko zabawa. Są w im także funkcje dostępne w "normalnych" telefonach komórkowych. Lepsze i gorsze. Wejścia na karty pamięci i złącze do słuchawek/ładowarki chronione są zaślepkami, przymocowanymi na stałe do obudowy, tak jak w wielu modelach Samsunga.

Dowiedz się więcej na temat: filmy | menu | telefon | SGH | samsung

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje