Reklama

Archos szykuje cztery nowe smartfony

Francuski producent planuje wypuszczenie urządzeń poszerzając tym samym swoje linie Carbon, Titanium i Platinum. Prawdopodobnie dla każdego znajdzie się coś, wartego uwagi.

Jak widać na powyższym zdjęciu, przedstawiającym specyfikacje telefonów, Carbon 35 jest skierowany na niską półkę cenową i powinien zadowolić mniej wymagających użytkowników. Dla tych, komu potrzebny jest większy ekran i nieco więcej możliwości przeznaczony jest Titanium 4.

Reklama

Nieco rozczarowująco wygląda Titanium 52, który, oprócz wielkości wyświetlacza, niczym się nie różni i przyszli użytkownicy prawdopodobnie będą mogli policzyć poszczególne piksele gołym okiem. Najciekawiej wygląda Platinum 48, który jako jedyny z przedstawionych telefonów posiada Jelly Bean, choć nieco może zastanawiać fakt, czemu zastosowano baterię o mniejszej pojemności niż tej z linii Titanium.

Jak widać smartfony zadebiutują dość szybko, a cena ma wahać się od około 80 do 240 euro, co nie jest wygórowaną kwotą  jak na telefony z takim wyposażeniem.

Źródło informacji

android.com.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Archos | smartfony | tanie smartfony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje