Reklama

Apple iPhone 6s – gadżet prawdziwego faceta

Trudno zaprzeczyć, że smartfony sygnowane logiem Apple to oznaka dobrego gustu. I nie jest to spowodowane tylko cieszącym oko designem, obok którego trudno przejść obojętnie, ale również i doskonałymi parametrami technicznymi każdego smartfona tej firmy. Technologia skryta pod jego obudową pozwala na stabilny kontakt z całym światem, a także uwiecznienie ważnych chwil i wydarzeń – zarówno na zdjęciach, jak i filmach.

Jakie możliwości daje iPhone 6s?

Reklama

Oferowane przez Apple iPhone 6s możliwości to wszystko, co najlepsze na rynku smartfonów. Chcesz nagrać panoramę, jaka ukazała Ci się po wejściu na górski szczyt? Żaden problem, smartfon pozwoli na wykonanie zdjęcia w wysokiej jakości, które pokaże dokładnie to samo, co widzisz Ty. Pamiątkowe selfie z kumplami na imprezie? 5-megapikselowa matryca aparatu przedniego wychwyci każdy szczegół. Widzisz ciekawe zjawisko? Włącz nagrywanie – kiedy potem odtworzysz klip, poczujesz się, jakbyś znowu oglądał je na żywo, co jest możliwe dzięki zastosowaniu technologii 4K, która przebija dotychczasowego lidera jakości obrazu, czyli Full HD.  Włącz nagrywanie! Kiedy potem odtworzysz klip, poczujesz się, jakbyś znowu oglądał je na żywo. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu technologii 4K. Zdecydowanie przebija ona dotychczasowego lidera jakości obrazu, czyli Full HD. Mówiąc o wykonywaniu zdjęć i robieniu filmów, warto wspomnieć także o filtrach fotograficznych, możliwościach robienia serii szybkich ujęć czy też redukowaniu szumów. Wszystko to pozwala osiągnąć wspaniałe efekty wizualne.

Co kryje się pod obudową?

Apple przyzwyczaiło swoich użytkowników do tego, że stosuje tylko najlepsze podzespoły i w przypadku Apple iPhone 6s - nie jest inaczej. Sercem urządzenia jest zamknięty w eleganckiej, aluminiowej obudowie 64-bitowy procesor A9. Ma on do dyspozycji 2 GB pamięci RAM, co zapewnia, że zainstalowany system iOS będzie działał płynnie i bez najmniejszych przerw. Na gromadzenie danych przeznaczone jest 16 GB pamięci wewnętrznej, co umożliwia zebranie tam dużej kolekcji zdjęć, klipów wideo czy plików muzycznych. 

Tak więc ruszając w podróż, będziesz miał przy sobie wszystkie ulubione multimedia. Za jakość zdjęć i filmów odpowiada 12-megapikselowa kamera iSight, za komunikację z siecią – moduł Wi-fi 802.11a/b/g/n/ac , natomiast za komunikację bezprzewodową – Bluetooth 4.2. Dodatkowe zalety to wbudowany kompas cyfrowy, GPS i GLONASS, a także możliwość prowadzenia rozmów wideo na żywo – Face Time. Oczywiście, w tym celu odbiorca również musi posiadać urządzenie obsługujące to rozwiązanie.

App Store, czyli wszystko, co chcesz

iPhone 6s powiązany jest z App Store, gdzie znajdziesz wszystkie aplikacje, jakie tylko mogą Ci być potrzebne w życiu – od prognozy pogody, poprzez zarządzanie finansami, kończąc na asystentach ćwiczeń. Ponadto, sam smartfon ma wbudowane użyteczne oprogramowanie, dzięki któremu ułatwisz sobie życie – od map po wykresy giełdowe. Dzięki temu iPhone to nie tylko źródło komunikacji, aparat i wysokiej jakości kamera, ale Twój pomocnik w życiu!


Dowiedz się więcej na temat: apple

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje