Reklama

8 smartfonów Edge w planach LG?

LG coraz poważniej przymierza się do smartfona z zakrzywionym ekranem. W zasadzie to do 8 smartfonów z różnie pozakrzywianymi ekranami – czytamy na łamach serwisu Phandroid.

W segmencie urządzeń z zakrzywionym ekranem LG pozostaje wyraźnie w tyle za swoim najgroźniejszym rywalem - Samsungiem. Ten drugi zaprezentował w sumie trzy takie urządzenia - Note’a Edge (z wygięciem po jednej stronie), Galaxy S6 Edge oraz Galaxy S6 Edge Plus (z wygięciem po obu stronach). LG wciąż nie ma nic podobnego, chociaż na targach CES 2015 zaprezentowało podobno prototyp. Wiele wskazuje jednak na to, że sytuacja juz wkrótce ulegnie zmianie.

Reklama

Phandroid donosi, że firma LG zastrzegła 8 różnych nazw smartfonów odnoszących się do zakrzywionego ekranu. Mowa o: Super Edge, Dual Edge, Upper Edge, Dual Side Edge, Side Edge, Double Edge, Two Edge oraz G Edge.

Czy to oznacza, że południowokoreańska firma ma zamiar zaprezentować aż 8 smartfonów z różnie zakrzywionymi ekranami? Taki scenariusz można raczej wykluczyć, ale z pewnością coś jest na rzeczy i już wkrótce poznamy odpowiedź LG na samsungowe Edge.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: smartfon LG | smartfon z zakrzywionym ekranem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje