Reklama

5 megapikseli w telefonie!

Nowy telefon Sony Ericsson K850i Cyber-shotTM - aparat fotograficzny z wbudowanym telefonem.

Nowy Sony Ericsson K850i Cyber-shotTM przenosi nas w świat zaawansowanej fotografii. Ten aparat o rozdzielczości 5 megapikseli wyposażony w autofokus i ksenonową lampę błyskową, pozwala na uzyskanie efektów możliwych do osiągnięcia za pomocą prawdziwego cyfrowego aparatu fotograficznego. Nawet, jeśli użytkownik nie zna się na fotografii, model K850i pomaga zrobić doskonałe zdjęcie. Funkcja Photo fix automatycznie poprawi balans światła. Robiąc zdjęcie poruszającego się obiektu, na przykład na imprezie sportowej, można wybrać funkcję BestPicTM i zrobić na raz dziewięć ujęć. Następnie wystarczy wybrać to najlepsze, a resztę usunąć.

Reklama

Po przełączeniu na tryb aparatu fotograficznego, zaawansowane menu modelu K850i zapewnia intuicyjne przemieszczanie się między funkcjami takimi jak tryb fotografowania czy wymiary obrazu. Pokrywa ochraniająca obiektyw cofa się automatycznie za dotknięciem jednego klawisza, a nowa funkcja wyboru trybu pozwala przeskakiwać między trybami aparatu fotograficznego, wideo czy oglądania obrazu. Standardowa klawiatura również ma dwojaki cel. Przejście do trybu aparatu fotograficznego, sprawia, że podświetlane ikony wskazują, które klawisze działają jak skróty do cyfrowego zoomu i innych funkcji.

Poza funkcją aparatu fotograficznego, model K850i jest też zaawansowanym telefonem multimedialnym. Dzięki nowej przeglądarce mediów wszystkie zdjęcia, wideo, muzyka bądź inne pliki multimedialne umieszczone są w jednym miejscu - to unikalne rozwiązanie oferowane przez Sony Ericsson.

Można przeglądać, sortować i mieć dostęp do multimediów z pojedynczej ikony w menu. Telefon Sony Ericsson K850i Cyber-shotTM pozwala również na inteligentne szukanie obrazów sortując zdjęcia według miesiąca, w którym zostały zrobione - można zobaczyć je w formie zmniejszonych ikonek, bądź przeglądać w trybie pełnego obrazu. Dzięki nowemu, krystalicznemu wyświetlaczowi, model K850i oferuje optymalną jasność obrazu z każdego kąta widzenia.

Biorąc pod uwagę doskonały wygląd modelu Sony Ericsson K850i Cyber-shotTM, istnieje możliwość dopasowania go do stylowych akcesoriów. Zestaw słuchawkowy BluetoothTM IV-840 doskonale i dyskretnie pasuje do ucha. Dzięki niemu, w trakcie rozmowy, która może potrwać nawet do 9 godzin, Twoje ręce są wolne. Zestaw może automatycznie połączyć się z modelem K850i, a funkcja cyfrowego wyciszania hałasu gwarantuje optymalną jakość dźwięku. Tak więc, podobnie jak K850i, zestaw słuchawkowy BluetoothTM IV-840 zaprojektowano dbając o jakość i prostotę obsługi.

Telefon Sony Ericsson K850i Cyber-shotTM działa w technologiach Tri-Band HSDPA i Tri-Band GPRS. Dostępny jest w kolorach aksamitno-niebieskim bądź jaskrawo-zielonym.

Sony Ericsson K850i Cyber-shotTM

- Telefon z aparatem fotograficznym

o rozdzielczości 5 megapikseli

z autofokusem i ksenonową lampą błyskową

- Obsługuje technologię Tri-Band HSDPA,

umożliwia szybkie umieszczanie zdjęć

i klipów wideo w blogu

- Zaawansowane funkcje aparatu cyfrowego -

BestPicTM, Photo fix i PictBridge

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje