Reklama

4-calowe iPhone'y w drodze

Apple nie ma zamiaru rezygnować z 4-calowych smartfonów. Z informacji opublikowanych na łamach Digitimes wynika, że w drodze są iPhone 6c oraz iPhone 7c.

Źródło sugeruje, że Amerykanie podpisali umowę z nowym dostawcą wyświetlaczy - firmą AU Optronics (AUO), aby zapewnić sobie ciągłość dostaw w razie kłopotów. Podobno zajmie się ona produkcją paneli zarówno do będących już na rynku iPhone’ów, jak również tych nadchodzących.

Reklama

Chodzi o wyświetlacze o przekątnych 4,7 oraz 5,5 cala, co może wskazywać na modele 6s, 6s Plus a może nawet 7? Ciekawe, że źródło wspomina również o matrycach 4-calowych, co z kolei sugeruje, że Apple faktycznie ma w planach iPhone’a 6c, a być może nawet 7c.

Zdania są jednak podzielone, ponieważ tajwańskie media twierdzą, że AUO owszem będzie produkowało panele do iPhone’ów, ale dopiero od 2016 roku - stąd wzmianka o 4-calowym modelu 7c.

Cóż, na razie wiemy tylko tyle. Główny zainteresowany odmawia komentarza w tej sprawie. Dlatego na osłodę pozostają nam ciekawe grafiki koncepcyjne ukazujące model 6c.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: iPhone 6c | iPhone 7c | iPhone 6s

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje