Mobile World Congress 2018

Polskie marki myPhone i HAMMER na MWC 2018

Przedstawiciele marek myPhone i HAMMER na rozpoczętych targach Mobile World Congress w Barcelonie zaprezentowali swoje nowości. Wśród nich pięć nowych modeli - wszystkie z wąskimi ramkami i ekranami w formacie 18:9, w tym też działające pod kontrolą systemu Android Oreo.

Modele z ekranami 18:9 mają tworzyć odrębną kategorię smartfonów typu fullscreen - z ekranami zajmującymi możliwie największą powierzchnię telefonu. Jednocześnie wzbogacą każdą z linii produktowych marek: myPhone Pocket 18x9 - budżetową i kieszonkową linię Pocket, FUN 18x9 linię dla młodzieży, a Prime 18x9 i Prime 18x9 LTE z Androidem Oreo dla nieco bardziej wymagających użytkowników. Przedstawiono również pancerny model HAMMER Energy 18x9, także z Androidem Oreo.

Reklama

- Smartfony z wąskimi ramkami i ekranami w formacie 18:9 to najbliższa przyszłość. Zapewniają znacznie bardziej funkcjonalną przestrzeń roboczą, dzięki czemu korzystanie z aplikacji, czytanie dokumentów czy przeglądanie internetu jest o wiele bardziej wygodne. Co więcej, podłużne smartfony lepiej leżą w dłoni, prezentują się lepiej i robią większe wrażenie - tłumaczy Piotr Spychalski, dyrektor sprzedaży w mPTech. - Dzięki zastosowaniu ekranów 18:9 modele o nawet niewielkich gabarytach mogą mieć większy wyświetlacz niż duże smartfony z ekranami w klasycznych proporcjach. Przykładowo nowy myPhone Pocket 18x9 z 5-calowym ekranem ma właściwie niemal takie same wymiary jak myPhone Pocket z klasycznym ekranem 4,5 cala - dodaje Piotr Spychalski.

Wszystkie przedstawione w Barcelonie modele mają trafić do sprzedaży jeszcze w czerwcu i lipcu tego roku. Telefon myPhone FUN 18x9 ma być dostępny z systemem Android Oreo Go Edition i może być jednym z pierwszych smartfonów z tym softem na polskim rynku. Producent ma w planach również projekty specjalne i modele z LTE w obu liniach Pocket i FUN.

Klasyczne telefony

Firma nieustannie rozwija ofertę telefonów klasycznych. Nie bez powodu - myPhone rozpoczynał działalność i zasłynął w Polsce właśnie dzięki wprowadzeniu prostych słuchawek z DualSim. Zresztą użytkowników klasycznych komórek nie brakuje, a te zaprezentowane na targach - myPhone 7300 oraz myPhone Halo S - są oryginalne i mają wiele zalet. Pierwszy z nich to elegancki telefon o prostej konstrukcji z dużym ekranem 2,8 cala i baterią 1200 mAh, który dostępny w sprzedaży będzie chwilę po targach. Z kolei drugi to wyjątkowy klasyk z rozsuwaną obudową i stacją ładującą, dużym ekranem 2,8 cala i baterią 1000 mAh. Pokazano również tablety pod nową marką SmartView, a dokładnie trzy urządzenia z ekranami o różnej wielkości, z modemami 3G i LTE: SmartView 7, SmartView 8 LTE oraz SmartView 9,6.

Dowiedz się więcej na temat: Tani smartfon | myPhone | MWC 2018