Reklama

Dzięki tym aplikacjom unikniesz mandatu

Zastanawiasz się, co zrobić, by uniknąć płacenia mandatu? Jest na to sposób. W sieci znaleźć można aplikacje, dzięki którym jest to możliwe i zupełnie legalne. Dodatkowo wpływają one na bezpieczeństwo jazdy oraz komfort podróży. Przedstawiamy pięć z nich. Pamiętajcie jednak - najważniejsze jest zachowanie bezpieczeństwa na drodze. Z poniższych sugestii powinni korzystać wyłącznie rozsądni kierowcy.

AutoRadar

Reklama

AutoRadar bazuje na ponad 10-letnim doświadczeniu AutoMapy - najpopularniejszego swojego czasu programu nawigacyjnego w Polsce. Autorem aplikacji jest warszawska firma Aqurat.

Dzięki AutoRadarowi kierowca dowie się m.in. o tym, gdzie zwolnić, by nie zapłacić mandatu, gdzie przeprowadzane są kontrole drogowe oraz o tym, gdzie może spodziewać się aktywnych fotoradarów, nieoznakowanych patroli z wideo rejestratorami, korków, wypadków, a także, w jakich miejscach znajdują się odcinkowe pomiary prędkości. Użytkownik zostanie ponadto ostrzeżony o przejazdach kolejowych i innych niebezpieczeństwach, które może spotkać na drodze.

Osoby korzystające z aplikacji mają również możliwość podzielić się swoją wiedzą z innymi użytkownikami AutoRadaru i AutoMapy. Baza danych programu jest na bieżąco aktualizowana przez korzystającą z niej społeczność oraz przez współpracujące z nią AutoMapy oraz serwisy Miplo.pl i Targeo.pl.

AutoRadar to aplikacja w pełni darmowa. Do korzystania z niej wymagany jest jedynie smartfon z aktywną transmisją danych oraz urządzenie z systemem Android, Windows Phone bądź iOS.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje