Reklama

Alternatywne mobilne przeglądarki, które warto znać

Tego nie znajdziecie w Sklepie Play. Proponowana tutaj przeglądarka to propozycja jednego z deweloperów działających na xda. Jednak kiedy tylko zdecydujecie się ją sprawdzić zauważycie coś bardzo dziwnego, przeżyjecie wręcz deja vu. Gdzieś to już widzieliście. 

Reklama

#NoChromo to nic innego jak zmodyfikowany Chromium (na którym przecież opiera się znany i wspominany już wcześniej Chrome!). Dodano do niego filtr blokady reklam oraz ochronę przed malware. Korzystając z #NoChromo tak naprawdę poczujecie się, jakbyście korzystali z androidowej wersji Chrome - tutaj jednak nie zauważycie żadnych treści reklamowych. Przeglądarka ponadto jest bardzo lekka dla systemu, jej filtry antyreklamowane zżerają tylko 3 MB więcej RAMu niż zwyczajny Chrome. Warto zaznaczyć, że #NoChromo stworzone zostało dla różnych architektur, więc nie powinno być problemu ze znalezieniem odpowiedniej dla swojego typu smartfona.

Aplikację pobierzecie z tematu założonym na forum xda-developers. Przywiązanie do Chrome’a może być silne, przywiązanie do reklam już nie. Dlatego to może być odpowiednim argumentem dla tej aplikacji.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje