Reklama

Alternatywne mobilne przeglądarki, które warto znać

Tej aplikacji nie mogło tutaj zabraknąć. CM Browser już na samym początku swojej przygody ze Sklepem Play okazał się świetną alternatywą dla przeglądarki systemowej. Po wielu aktualizacjach i dużej pracy programistów program stał się jeszcze lepszy. A jednak wciąż tak samo mały. Co takiego potrafi? 

Reklama

Clean Master Browser to przede wszystkim szybka przeglądarka, posiada ona wbudowaną funkcję wstępnego wczytywania stron, dzięki czemu czas jaki jest potrzebny na ich otwarcie znacznie się skraca. Ponadto aplikacja skanuje strony i podpowiada nam czy korzystanie z nich jest w pełni bezpieczne, czy lepiej totalnie unikać zaglądania na nie. CM Browser ponadto cechuje się wbudowanym trybem incognito, ochroną śledzenia, kartami szybkiego wybierania, sterowaniem gestami podczas odtwarzania wideo, a nawet trybem nocnym. Powiedzielibyście, że to wszystko jest znane i znajdziemy to w każdej innej przeglądarce. Owszem, mielibyście rację. Przypomnę jednak, że CM Browser waży tylko 1,7 MB!

Przeglądarka dostępna jest w Sklepie Play zupełnie za darmo. Jeśli więc szukacie czegoś lekkiego na swojego smartfona bądź szukacie alternatywnej, "zapasowej" przeglądarki warto z niej skorzystać.

POBIERZ

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje