T-Mobile kusi smartfonami i zachęca do zmiany operatora

T-Mobile wprowadza promocję „Smartfonowa okazja”, w której klienci będą mogli kupić nowoczesne telefony już od złotówki w 24 miesięcznych umowach, a także nową promocję dla abonentów przenoszących numer. Umożliwia ona podpisanie z T-Mobile krótkiej, 18-miesięcznej umowy w taryfach multimedialnych i minutowych z benefitami takimi samymi jak przy umowie na 24 miesiące.


Sieć T-Mobile stworzyła nową ofertę z możliwością podpisania krótszego, półtorarocznego kontraktu z operatorem w ramach taryf Rodzinnych pozostawiając benefity takie jak przy umowach 24-miesięcznych. Dodatkowo klienci mogą wybrać również jeden z nowoczesnych telefonów w bardzo korzystnej cenie m.in: Sony Xperia J za 1 zł w taryfie Rodzina 60.

Reklama

W opcji multimedialnej użytkownicy otrzymają dodatkowo bezpłatnie pakiet 250MB z możliwością zwiększenia go aż do 1 GB za 10 zł miesięcznie. W taryfach minutowych klienci nie muszą korzystać z pakietów danych i wybrać opcję, w której połączenia z internetem do 1 MB miesięcznie będą kosztowały 3 zł, a po jego przekroczeniu dodatkowo 7 zł za transmisję danych do 100 MB miesięcznie. 

Zarówno taryfy multimedialne i minutowe można rozszerzyć o dodatkowe usługi w zależności od indywidualnych wymagań klientów. Do ich dyspozycji T-Mobile przygotował:

- nielimitowane rozmowy w ramach sieci T-Mobile w Polsce,

- pakiety 100 000 SMS-ów wymiennych na MMS-y do sieci T-Mobile lub sieci krajowych,

- pakiet minut do krajowych sieci stacjonarnych,

- Sieć Rodzinna z 2 000 minut dla każdego uczestnika sieci.

Każdą z tych opcji klient może dokupić za jedyne 1,99 zł.

  Klienci, którzy chcą zmienić operatora i korzystać już z nowego telefonu od T-Mobile nie muszą czekać do zakończenia aktualnej umowy. T-Mobile przygotował dla nich rozwiązanie, które pozwala na otrzymanie nowego telefonu nawet 6 miesięcy przed jej zakończeniem. Do tego czasu klient nie musi ponosić opłat abonamentowych związanych z umową zawartą z T-Mobile. Wszystkie warunki i związane z nimi opłaty będą obowiązywały po zakończeniu umowy u poprzedniego operatora.

Smartfonowa okazja w T-Mobile

W nowej ofercie T-Mobile będą dostępne najbardziej popularne modele smartfonów z opłatą na start już od 1 zł. W taryfie Rodzina 60 będą to między innymi: Sony Xperia S, iPhone i Nokia Lumia 820. W taryfie Rodzina 210 można wybrać m.in. Samsung Galaxy S III, Samsung Galaxy Note II, Nokia 808, Windows Phone 8X by HTC. 

W nowej ofercie dostępnych będzie 5 taryf, w których stała, całkowita miesięczna opłata przez cały okres umowy wynosić będzie: 99,90 złotych w taryfie Rodzina 40, 139,90 złotych w taryfie Rodzina 60, 189,90 złotych w taryfie Rodzina 80 i Rodzina 170, oraz 249,90 złotych w taryfie Rodzina 210. W zależności od wysokości miesięcznej opłaty klienci otrzymają bezpłatny pakiet 250 lub 500 MB dostępu do Internetu w telefonie. W taryfach Rodzina 60 i 80 abonenci otrzymują promocyjny pakiet 400 minut do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych. Natomiast w taryfach Rodzina 170 i 210 będzie to pakiet minut non stop do krajowych sieci komórkowych.

T-Mobile przygotował też dla klientów w wybranych taryfach możliwość rozszerzenia pakietu usług zawartych w abonamencie o dodatkowe w promocyjnej cenie 1,99 zł miesięcznie. Klienci będą mogli dokupić Seć Rodzinną dla grupy dwóch lub czterech użytkowników, z których każdy otrzymuje pakiet 2000 minut na rozmowy z pozostałymi uczestnikami grupy. Otrzymane w ten sposób minut można wymiennie wykorzystywać również na SMS-y lub MMS-y. Pakiet aż 100 000 SMS-ów lub MMS-ów do wykorzystania w sieci T-Mobile w Polsce oraz ewentualnie pakiet minut non stop do krajowych sieci stacjonarnych, które pozwalają na praktycznie nieograniczone połączenia z numerami stacjonarnymi w Polsce.

Dowiedz się więcej na temat: T-Mobile | t-mobile oferta

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje