Reklama

Soundtrack „Jesteś Bogiem" przedpremierowo w Muzodajnia.pl sieci Plus

Tylko w serwisie Muzodajnia.pl od 3 października dostępny jest soundtrack do filmu "Jesteś Bogiem". Użytkownicy portalu jako jedyni mogą już legalnie pobrać ścieżkę dźwiękową tego kinowego hitu, która do sprzedaży trafi w piątek 5 października.

"Chwile ulotne", "Ja to ja", "Priorytety" czy kultowy "Jestem Bogiem" to oryginalne nagrania Paktofoniki znajdujące się na płycie, na której są również fragmenty dialogów filmu i utwory zespołu w wykonaniu aktorów oraz kompozycje instrumentalne. Soundtrack dostępny jest dla zarejestrowanych użytkowników portalu Muzodajnia.pl.

Reklama

"Jesteś Bogiem" to film w reżyserii Leszka Dawida opowiadający historię legendarnej grupy Paktofonika, która zmieniła oblicze polskiej sceny hip-hopowej. Obraz zanotował trzecie najlepsze otwarcie polskiego filmu na przestrzeni 20 lat.

Muzodajnia.pl to uruchomiony w lipcu 2008 roku przez operatora sieci Plus portal z najtańszą muzyką w internecie, który pozwala na legalne pobieranie utworów muzycznych zarówno na komputer, jak i bezpośrednio na telefon. Działając w formie abonamentowej umożliwia pobieranie zarówno pojedynczych piosenek, jak i pełnych albumów. Dostępny jest jako strona www, portal mobilny Plus oraz w postaci aplikacji na telefony z systemem Android i IOS. Stale zwiększa się liczba utworów na Muzodajni i obecnie to ponad 3 mln pełnych kompozycji muzycznych, tzw. fulltracków, dostępnych w najpopularniejszych formatach, w tym mp3. To także najszerszy katalog polskiej muzyki, bardzo często udostępniający swoim użytkownikom utwory dostępne wyłącznie na Muzodajnia.pl. W ciągu czterech lat funkcjonowania portalu założyło w nim konto blisko 700 tysięcy osób, z czego do tej pory około 350 tysięcy było użytkownikami płacącymi za dostęp do legalnej muzyki. W tym okresie pobrano z Muzodajni ok. 26 mln utworów.

INTERIA.PL/informacje prasowe

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Muzodajnia | Paktofonika | plus

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje