Reklama

Yanosik powie na jakiej ulicy zostali zgłoszeni nieoznakowani funkcjonariusze

Twórcy systemu dla kierowców Yanosik pokusili się o rozszerzenie przydatnej funkcji w aplikacji. Od teraz użytkownicy zostaną poinformowani o miejscu, w którym zostało dodane zgłoszenie o patrolach nieoznakowanych. Informacje te ukazane są zarówno w formie wizualnej, jak i dźwiękowej.

Funkcja informowania o patrolach nieoznakowanych znajduje się w systemie Yanosik od wielu lat. W ostatnim czasie opcja ta ewoluowała. Od teraz kierujący pojazdem z włączoną aplikacją otrzymają komunikat nie tylko o marce nieoznakowanego radiowozu, ale także o miejscu, w którym został on zgłoszony.

Reklama

- Zadbaliśmy o odpowiednią wizualizację, która nie rozprasza kierowcy. Wystarczy rzucić okiem na belkę w aplikacji, gdzie wyświetlane jest zgłoszenie. W przypadku notyfikacji o nieoznakowanych, pojawiają się tam także takie informacje jak: model auta, miejsce zgłoszenia czy konkretna odległość do tej lokalizacji. Strzałka wskaże także kierunek do danego punktu - komentuje Paweł Bahyrycz, Yanosik. - Oprócz kreacji graficznej kierowca otrzyma komunikat w formie dźwiękowej. Lektor poinformuje o położeniu dodania notyfikacji o nieoznakowanych z dokładnością do ulicy czy numeru drogi - dodaje.

Rozszerzenie funkcji o patrolach nieoznakowanych zostało dodane podczas ostatniej aktualizacji aplikacji i dostępne jest dla użytkowników systemu Android oraz iOS. 

INTERIA.PL/informacje prasowe

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Yanosik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje