Reklama

Xiaomi pracuje nad smartfonem dla graczy?

W chińskim serwisie społecznościowym Weibo uaktywnił się profil firmy Black Shark, która należy do Xiaomi i może odpowiadać za produkcję sprzętu dla graczy.

Rynek urządzeń i akcesoriów dla graczy rośnie bardzo dynamicznie, a za produkcję i sprzedaż tego rodzaju produktów zabierają się coraz to nowe firmy. Tym razem padło na Xiaomi, które podobno przygotowuje mobilną maszynę do grania.

Reklama

Black Shark to submarka Xiaomi, której oficjalny profil został ostatnio aktywowany na jednym z portali społecznościowych. Według pierwszych zapowiedzi, pracuje ona nad smartfonem przystosowanym do grania.

Urządzenie ma być wyposażone w najwyższej klasy podzespoły i specjalny układ chłodzenia, który będzie zapobiegał przegrzewaniu się konstrukcji. Poza tym, smartfon będzie miał duży ekran i obudowę wykonaną ze specjalnych tworzyw sztucznych o podwyższonej wytrzymałości. Na pokładzie będzie oczywiście znajdował się system Android.

To wszytko co na razie wiemy o produkcie firmy Black Shark. Z pewnością, w ciągu najbliższych miesięcy pojawią się jednak kolejne doniesienia na jego temat, o ile nie zostanie on znienacka zaprezentowany.


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: xiaomi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje