Wyciekł wygląd interfejsu Samsunga Galaxy S8

O samym Galaxy S8 wiemy już niemal wszystko. Teraz przyszedł czas na jego interfejs - do sieci wyciekł wygląd ikonek i zrzuty ekranu z menu głównego telefonu.


Koreański producent zamierza odciąć się od legendarnego TouchWiza. Nowa nakładka ma nosić nazwę Samsung Experience i zapewniać zupełnie nową jakość obsługi. Wiele funkcji ma być opartych na gestach, a w życiu codziennym ma pomagać asystent głosowy. 

Jak widać, Samsung postanowił mocno zmodyfikować i uprościć oprawę graficzną systemu. Teraz będzie ona jeszcze bardziej minimalistyczna - wszystko opiera się na cienkich konturach. Kolory są tym razem mniej jaskrawe i bardziej pastelowe, nawet domyślna tapeta ekranu głównego jest bardziej jednolita. 

Reklama

Galaxy S8 ma posiadać bardzo wąskie ramki boczne i zaokrąglony na krawędziach ekran, a pod wyświetlaczem nie znajdziemy już przycisku home, jak to miało miejsce we wszystkich dotychczasowych flagowcach z serii S. Ma on zostać przeniesiony na tylny panel, tak jak w smartfonach LG G5 i Huawei P9.

S8 ma być dostępny w dwóch wersjach. Odmiana Plus ma posiadać podwójny aparat, a "zwykła" pojedynczy. Wersje będą się różnić także przekątną wyświetlacza i najprawdopodobniej wariantami pamięci. Premiera już 29 marca.

Dowiedz się więcej na temat: Samsung Galaxy S8

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje