Reklama

Wolimy internet na komórce od tego na innym sprzęcie?

Internet w telefonie już dawno przestał być luksusem dla bogaczy. Według najnowszego raportu Pew Internet & American Life Project, komórki zaczynają zastępować inne urządzenia służące do surfowania w sieci.

Na zlecenie Pew przeprowadzono badanie, w którym pytano Amerykanów m.in. o to, jakich telefonów komórkowych używają i czy ich urządzenia są smartfonami, czy nie. Kolejnym pytaniem był sposób wykorzystywania posiadanych urządzeń.

Reklama

Z opublikowanego właśnie raportu wynika, że telefon komórkowy w Stanach ma 83 proc. dorosłych mieszkańców. Wśród nich 35 proc. osób posiada smartfona. Aż 87 proc. z właścicieli smartfonów wykorzystuje swoje urządzenia do przeglądania internetu i odpisywania na pocztę elektroniczną. To raczej nie jest zaskoczeniem. Jest nim zupełnie co innego. Według raportu przygotowanego na zlecenie Pew, aż 28 proc. z 2277 przebadanych osób przyznaje, że telefon komórkowy jest dla nich głównym narzędziem wykorzystywanym do łączenia się z internetem.

Odpoczywając na kanapie lub bawiąc się z dziećmi w ogrodzie faktycznie łatwiej wyjąć z kieszeni telefon komórkowy, niż iść po laptopa lub zasiąść do komputera stacjonarnego, jednak czy wszędzie jest tak jak w Stanach?

Paweł Żmuda

http://komorkomania.pl/

Komórkomania.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: internet | Smartfon

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje