Reklama

Wiemy, kiedy Samsung Galaxy Nexus trafi do Europy

Zaprezentowany niedawno Samsung Galaxy Nexus z Androidem 4.0 na pokładzie doczekał się kolejnej premiery. Koreańczycy zaprezentowali go na specjalnej konferencji w Londynie i poinformowali, kiedy pojawi się w Europie. Jak długo trzeba będzie na niego czekać?

Nowy Nexus wyposażony jest m.in. w wyświetlacz 4,65 cala, dwurdzeniowy układ o taktowaniu 1,2 GHz, aparat 5 Mpix, moduł NFC i 16 lub 32 GB pamięci wewnętrznej. Nad jego pracą czuwa Android 4.0. Samsung poinformował, że urządzenie pojawi się na Starym Kontynencie już 17 listopada. Europejska wersja smartfona wyposażona będzie w łączność HSPA+, a nie 4G sieci Verizon, tak jak jest w Stanach Zjednoczonych.

Reklama

Samsung Galaxy Nexus pojawił się już w brytyjskim oddziale sklepu Amazon. Będzie tam sprzedawany za 549,99 funtów, co równa się kwocie lekko przekraczającej 2670 zł. Niestety, firma nie zdradziła jeszcze, ile trzeba będzie za niego zapłacić na pozostałych rynkach. Myślicie, że ponad 2600 zł to cena, jaką warto zapłacić za pewność szybkich aktualizacji do kolejnych wersji Androida?

Paweł Żmuda

http://komorkomania.pl/

Komórkomania.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: samsung | Samsung Galaxy | Samsung Galaxy Nexus

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje