Reklama

Vivo s9 z premierą w marcu 2021 roku

Vivo s9 to smartfon, który zostanie oficjalnie zaprezentowany już w marcu 2021 roku. Urządzenie będzie mogło pochwalić się wykorzystaniem procesora MediaTek Dimensity 1100.

MediaTek oficjalnie zapowiedział stworzenie nowych procesorów mobilnych Dimensity 1100, które wykorzystują do działania niższy, 6-nanometrowy proces technologiczny. Xiaomi i Redmi już zobowiązały się do wypuszczenia urządzeń mobilnych bazujących na wspomnianym układzie. Kolejnym producentem, który ma zamiar to zrobić będzie chińskie Vivo. Model S9 ma być pierwszym na rynku urządzeniem, które wykorzysta procesor MediaTek Dimensity 1100.

Reklama

Vivo s9 zostanie także wyposażony w 6,4-calowy ekran, ale będzie posiadał standardowe wycięcie w ekranie na kamerkę do selfie. Na przedniej obudowie znajdziemy dwa aparaty fotograficzne z sensorami o rozdzielczości 44 Mpix.

Nowy smartfon Vivo będzie zapewne korzystał również z 12 GB pamięci RAM oraz Androida 11 z nakładką OriginOS na wierzchu.

Obecnie nie wiadomo czy vivo S9 będzie sprzedawany na całym świecie czy też jego sprzedaż zostanie ograniczona tylko i wyłącznie do rynku chińskiego. 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Vivo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje