To najprawdopodobniej koniec serii Nexus

Wszystko wskazuje na to, że Google nie będzie już sygnować swoich modeli marką Nexus. Zastąpi ją seria Pixel.

Mocną podstawą do takich przypuszczeń jest zmiana nazwy aplikacji Nexus Launcher, na Pixel Launcher. Poza tym, takie działanie nie byłoby zaskoczeniem, ponieważ seria Pixel już istnieje i należy do niej tablet o nazwie Pixel C (nie jest dostępny w Polsce). 

Reklama

Bardzo możliwe, że smartfony, które zostaną zaprezentowane pod koniec roku, będą nazywały się po prostu Google Pixel i Google Pixel XL. 

Od dłuższego czasu mówi się, że przynajmniej jedno z nich zostanie wyprodukowane przez HTC. Według informatorów serwisu Android Police, urządzenie będzie wyposażonew 5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości Full HD i czterordzeniowy procesor o taktowaniu 2,0 GHz (najprawdopodobniej będzie to któryś z modeli Qualcomm Snapdragon inii 8XX).Pamięć RAM ma mieć pojemność 4 GB, a ROM w podstawowej wersji 32 GB. Za zasilanie urządzenia będzie odpowiedzialny stosunkowo nieduży akumulator o rozdzielczości 2770 mAh. Aparat główny to jednostka 12-megapikselowa i bardzo możliwe że będzie to sensor Sony z optyczną stabilizacją obrazu, taki sam jak w HTC 10.Dowiedz się więcej na temat: Android

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje