Reklama

Targi Mobilne - wiosenne narodowa mobilizacja

Za niespełna 3 tygodnie, 21 - 22 marca na Stadionie Narodowym odbędzie się największe wydarzenie związane z technologiami mobilnymi w Polsce. Ponad 70 Wystawców i 3000 Zwiedzających będzie miało okazję spotkać się i wziąć udział w warsztatach, Mobile Game Arenie i zapoznać się ze “światem mobile".

21 marca Zwiedzający będą mogli poznać dostępne na rynku technologie i dowiedzieć się jak wykorzystać rozwiązania mobilne w swoim biznesie. W sobotę, 22 marca odbędą się prelekcje o charakterze konsumenckim, nastawione na odkrywanie korzyści, jakie daje mobile w codziennym życiu.           

Reklama

Pierwszego dnia warsztaty dotyczą głównie rozwijania aplikacji, decyzji technologicznych, digital publishingu czy mobile marketingu. Tomasz Woźniak z Future Mind opowie o tym, jak przygotować firmę do produkcji aplikacji, Marcin Zaremba z Senfino skoncentruje się na użyteczności aplikacji, a Bartłomiej Lozia z Jojo Mobile podzieli się wiedzą, jak zmonetyzować aplikację. Podczas warsztatów dowiemy się jak wykorzystać w świecie offline popularne beacony, geolokalizację, mobilne płatności czy rozszerzoną rzeczywistość - plan bezpłatnych 24 wykładów pełnych praktycznych porad dla Twojego biznesu na stronie wydarzenia.

22 marca to gratka dla fanów technologii mobilnych
. Tego dnia odbędą się warsztaty “Aktywny rodzic", podczas których dowiemy się jak mądrze i bezpiecznie wprowadzać dzieci w świat nowych technologii, a także przegląd aplikacji, które wspierają zdrowy tryb życia i codzienną efektywność. Podróżniccy.pl zaprezentują jak korzystać ze smartfona w podróży, ekipa niebezpiecznik.pl pokaże jak zabezpieczyć swój telefon.

Targi Mobilne to doskonała okazja do zapoznania się z nowościami technologicznymi dostępnymi na rynku. Zaprezentowane zostaną m.in. maska do spania NeuroOn, inteligentny dom Orange, okulary Google Glass, opaska na rękę Fobeli wspomagająca zdrowy tryb życia czy nowości produktowe Microsoftu. W strefie gier będzie można spróbować swoich sił w konkursach związanych z nowymi platformami, choć nie powinno zabraknąć także gier retro, które rozbudzą wspomnienia wielu graczy. 

Targi Mobilne to doskonała okazja, by dowiedzieć się więcej o technologiach mobilnych od praktyków i profesjonalistów z branży. Niezależnie czy jesteś właścicielem firmy, szukasz ciekawego sposobu na spędzenia weekendu z dzieckiem czy po prostu lubisz bawić się telefonem - znajdziesz na targach coś dla siebie. Organizator, Fundacja Polak 2.0 zaprasza wszystkich zainteresowanych bez względu na wiek.

Plan prezentacji oraz rejestracja na stronieInformacja prasowa

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: targi mobilne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje