Reklama

Suszarka do telefonów

Zdarzyło Wam się kiedyś upuścić telefon do kałuży, basenu lub zwyczajnie zalać go szklanką wodą? Jeśli tak, to z pewnością docenicie wynalazek japońskich konstruktorów. Przedstawiamy suszarkę do telefonów.

Dryer Box w zaledwie 30 minut wysuszy telefon lub inne elektroniczne gadżety, które odbyły kontakt pierwszego stopnia z wodą. Suszarki te zostały zainstalowane w marketach sieci Yodobashi Camera w Tokio. Można z nich skorzystać za mniej niż równowartość 40zł. Opłata będzie pobrana tylko w przypadku, gdy udało się uratować urządzenie. Jeśli podzespoły są już mocno przesiąknięte, lub gdy nie wyciągnęło się w porę baterii, może być to już niemożliwe.

Reklama

Producent, czyli JMC Risk Solutions, nie zdradził zasady działanie swojej suszarki. Niektórzy twierdzą jednak, że w środku Dryer Box znajduje się kilka - podobnych do zwykłych - suszarek do włosów.

Z domowych metod na radzenie sobie z takimi przypadkami słyszeliśmy, że najskuteczniejsze jest zwyczajne zdjęcie obudowy, wyjęcie baterii i innych elementów, które później moglibyśmy z powrotem złożyć i odstawienie telefonu na kilkanaście godzin w ciepłe miejsce. A Wy jakie znacie sposoby?

Krzysztof Cyło

Gadżetomania.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: telefon | suszarka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje