Reklama

Smartfony Google Pixel 2 mają wadliwe mikrofony

Google ma wyjątkowego pecha, jeśli chodzi o najnowszą generację smartfonów Pixel. Urządzenia borykają się z licznymi usterkami ekranu, a teraz odkryto także nieprawidłowości w działaniu mikrofonów.

Usterka pojawia się głównie w mniejszym modelu Pixel 2 i należy ją uznać za poważną, ponieważ uniemożliwia prowadzenie rozmów głosowych. Co ciekawe, nie można tego uznać za problem dotyczący samego modułu, ponieważ we wszystkich innych sytuacjach mikrofony w wadliwych egzemplarzach działają prawidłowo. Jest to więc błąd systemowy, który powinien być jak najszybciej naprawiony przez Google. 

Reklama

Google nie może zaliczyć debiutu smartfonów Pixel 2 do udanych. Urządzenia borykają się bowiem z licznymi wadami fabrycznymi, szczególnie model XL. Jego ekran w wielu przypadkach zmaga się ze zmianą odcieni kolorów przy patrzeniu pod kątem. Biel przybiera odcień niebieski, a czerń widocznie robi się szara. 

Poza tym, w ostatnim czasie pojawiło się wiele skarg na wypalone przyciski systemowe, których kontury wyświetlane są nawet wtedy, gdy pasek funkcyjny jest schowany. Co więcej, okazuje się, że do klientów została również wysłana partia urządzeń bez zainstalowanego systemu operacyjnego.INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Google Pixel 2 XL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje