Reklama

Słuchawki AirPods w zestawie z każdym iPhonem?

Czy każdy iPhone 8 będzie posiadał w zestawie słuchawki AirPods? Tak sugerują analitycy z firmy JP Morgan.

O iPhonie 8 nie wiemy na razie zbyt wiele, ale internet regularnie zalewany jest nowymi plotkami i domysłami na jego temat. Słyszeliśmy już o czytniku linii papilarnych wbudowanym w ekran, o panelu AMOLED i podwójnym aparacie. Teraz przyszedł czas na wieści o jego obudowie i zestawie sprzedażowym.

Reklama

Według analityków z JP Morgan, flagowiec Apple nie będzie całkowicie pozbawiony ramek. Owszem, będzie miał bardzo cienkie krawędzie, jednak tylko po bokach. Podobnie jak w przypadku Galaxy S8, górna i dolna listwa pozostaną wyraźnie zaznaczone. 

To samo źródło mówi także o wzbogaconym zestawie sprzedażowym, który ma obejmować także bezprzewodowe słuchawki AirPods. Przypomnijmy, że ich wartość rynkowa to aż 1000 złotych. Niestety, istnieje duże prawdopodobieństwo, że ta informacja okaże się nieprawdziwa - Apple ma bowiem duży problem z nadążaniem z produkcją egzemplarzy sprzedawanych osobno, a jeśli w grę wchodziłoby dodawanie ich do każdego iPhone'a, efektywność fabryk musiałaby zwiększyć się kilkukrotnie. 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: iphone | airpods

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje