Składany smartfon Samsunga będzie wyposażony w 3D Touch

Jak informuje portal Mobilekopen, rewolucyjny smartfon Samsunga będzie posiadał szereg zaawansowanych technologii, w tym jedną, która zadebiutowała już w urządzeniach Apple i Huawei.

Składany model koreańskiego producenta (najprawdopodobniej o nazwie Galaxy X) jest już zapowiadany od kilku lat. W sieci co jakiś czas pojawiają się wizualizacje urządzenia i nowe fakty, jednak wciąż nie poznaliśmy żadnych konkretów. Pierwsze przecieki zdradzają, że ma to być jednak sprzęt składany, z dwoma ekranami. 

Reklama

Mobilekopen.net donosi, że ekran urządzenia będzie posiadał technologię wykrywania nacisku, która w urządzeniach Apple jest nazwana 3D Touch. Podobna funkcja pojawiła się już między innymi w Galaxy S8, jednak jest aktywna tylko w ramach przycisku home. 

Według  portalu The Investor, Samsung planuje wprowadzić rewolucyjny model jeszcze w pierwszej połowie tego roku - firma zamówiła części potrzebne do wyprodukowania dwóch lub trzech tysięcy testowych egzemplarzy. Dowiedz się więcej na temat: Samsung Galaxy X

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje