Reklama

Siri bohaterką krótkiego filmu z Dwayne'm Johnsonem

Apple postanowiło w oryginalny sposób zareklamować swoją asystentkę głosową. Wykorzystało do tego znanego aktora filmów akcji.

Dwayne "The Rock" Johnson wystąpił w najnowszej reklamie Apple, która trwa ponad trzy i pół minuty i w zabawny sposób przedstawia jak asystent głosowy może pomóc zorganizować codzienne życie. Fabuła i sposób realizacji reklamy są na tyle zaawansowane, że śmiało można nazwać ją krótkometrażowym filmem. 

Reklama

W reklamie, The Rock przedstawiony jest jako człowiek, który posługuje się nadzwyczajnymi umiejętnościami także poza planem filmowym. Jego życie jest bardzo intensywne i nie mógłby poradzić sobie z jego organizacją bez asystentki Siri. Możliwości systemu są demonstrowane na iPhonie 7. 

Film dostępny jest w serwisie YouTube i w ciągu niecałych 24 godzin został obejrzany ponad milion razy. 

Siri to dla Apple nie tylko praktyczna funkcja iPhone'a, ale platforma, która będzie przez najbliższe lata rozwijana i implementowana w różnego rodzaju urządzeniach. Reklama z pewnością jest związana z niedawną premierą interaktywnego głośnika HomePod, który ma trafić do sprzedaży dopiero w grudniu.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Siri

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje