Reklama

Samsung przestanie tworzyć serię Galaxy Note?

Nowe informacje, które nie pierwszy raz pojawiają się w sieci wskazują na to, iż Samsung może przestać tworzyć serię Galaxy Note. Sprzęt nie pojawiłby się w nowej wersji w 2021 roku.

Plotki dotyczące wstrzymania tworzenia serii Galaxy Note pojawiały się już wielokrotnie - i nie inaczej jest tym razem. Najnowsze doniesienia wskazują na to, iż koreańska firma będzie chciała zrezygnować ze swoich popularnych smartfonów. W 2021 roku użytkownicy mogliby zobaczyć więc cztery urządzenia: Samsunga Galaxy S21, S21+, S21 FE, S21 Ultra oraz trzy urządzenia Galaxy Z.

Reklama

Trzy z siedmiu zaprezentowanych przez Koreańczyków urządzeń będą wspierały rysik S-Pen, co powinno pozwolić skusić nowych klientów oraz sprawić, iż osoby polegające do tej pory na serii Galaxy Note będą mogły się łatwiej odnaleźć. Sam skład nie wyklucza pojawienia się modelu Galaxy Note 21, jednak jest to mało prawdopodobne.

Samsung nie potwierdził oficjalnie swojej rezygnacji ze smartfonów z serii Note. Na więcej informacji w tej sprawie będziemy musieli więc jeszcze poczekać.  

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: samsung

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje