Reklama

Samsung porzuci złącze słuchawkowe jack w smartfonach

Samsung jako jeden z ostatnich producentów na rynku implementował do swoich smartfonów złącze słuchawkowe jack. Okazuje się, iż w kolejnych sprzętach Koreańczyków może zabraknąć wspomnianego elementu.

Informacje o porzuceniu przez Samsunga złącza słuchawkowego jack pochodzą z Korei. Kiedy więc producent miałby zdecydować się na zrezygnowanie z popularnego jacka? Najprawdopodobniej już od jesieni przyszłego roku - można więc spodziewać się, iż pierwszym smartfonem bez złącza słuchawkowego zostanie któryś z modeli należących do rodziny Galaxy Note.

Reklama

Koreańskie źródło nie wspomina jednak, dlaczego dokładnie Samsung miałby zdecydować się na usunięcie portu pozwalającego na podłączenie klasycznych słuchawek - sprawa może być powiązana ze zmianami w designie urządzeń oraz nowym projektem, który może pojawić się już przy okazji przyszłorocznej premiery Samsunga Galaxy S10.

Póki co trzeba czekać na więcej konkretów związanych z tym posunięcie. Fani Samsunga mogą być rozczarowani w najbliższej przyszłości.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: samsung | złącze jack

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje