Reklama

Samsung Galaxy Fold 2 z możliwym opóźnieniem

Okazuje się, iż nowy składany smartfon Samsunga może zostać opóźniony. Pierwotnie konstrukcja miała pojawić się na scenie w sierpniu bieżącego roku.

Przecieki, które trafiały do sieci sugerowały, iż Samsung zdecyduje się zaprezentować w sierpniu bieżącego roku zupełnie nowego, składanego smartfona Galaxy Fold 2. Okazuje się jednak, że prezentacja sprzętu może być opóźniona o około miesiąc. Oznacza to, że Galaxy Fold 2 pojawiłby się na rynku dopiero we wrześniu bieżącego roku. To, czym będą musieli póki co zadowolić się użytkownicy to modele Note 20 oraz Note 20 Ultra.

Reklama

Głównym powodem opóźnienia Samsunga Galaxy Fold 2 miały stać się problemy z oprogramowaniem przeznaczonym na składane urządzenie. Oprócz tego, smartfon musi jeszcze poczekać na oficjalną certyfikację, a także akceptację od operatorów. Według jednego z informatorów, Galaxy Fold 2 nie był jeszcze oficjalnie testowany na większą skalę. Opóźnienia są spowodowane również zakłóceniem łańcucha dostaw na terenie Chin. Samsung musi upewnić się, iż Galaxy Fold 2 będzie w pełni sprawny, zanim trafi na szerszy rynek. 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: samsung | składany smartfon

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje