Reklama

Pół roku za darmo, więcej internetu

Zaostrza się walka o klienta na rynku płatnej telewizji satelitarnej. W przyszłym tygodniu Cyfrowy Polsat planuje wprowadzić do oferty nowe promocje, m.in. z darmowym dostępem do telewizji przez pół roku oraz większymi pakietami internetu.

Nowe oferty mają być dostępne od wtorku (23 listopada 2010 roku). Ze wstępnych informacji wynika, że podpisując umowę na okres 29 miesięcy klient przez 6 miesięcy otrzyma darmowy dostęp do Pakietu Familijnego HD oraz trzech pakietów dodatkowych.

Reklama

Darmowy okres 6 miesięcy będzie dotyczył także pakietów dodatkowych Cinemax HD oraz HBO HD, jeśli klient podpisze zobowiązanie na 29 miesiące. W tym przypadku po promocyjnym darmowym okresie abonament za Cinemax HD będzie wynosił 15 zł, a za HBO HD - 25 zł.

Pojawi się także promocja "Drugi dekoder w prezencie", w ramach której drugi dekoder SD klient otrzyma za 0 zł, a dekoder HD za 49 zł przy umowie na 24 miesiące. W ofercie dostępny będzie także nowy Pakiet Startowy HD (Pakiet Mini + Polsat HD) za darmo.

Nowości wprowadzone zostaną także do usługi telefonicznej oraz internetowej. Klienci podpisujący umowę na internet będą mogli skorzystać z promocji "4 x więcej", która zwiększa liczbę pakietów danych nawet do 120 GB. Z kolei w usłudze telefonicznej obniżona ma zostać opłata połączeń wewnątrz sieci do 10 groszy.

Cyfrowy Polsat w najbliższych dniach zaprezentuje oficjalne informacje na temat promocji.

Media2

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Cyfrowy Polsat

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje