Reklama

Plus prosi o wskazywanie białych plam

Masz problem z zasięgiem sieci Plus? Oczywiście, możesz przekazać tę informację obsłudze klienta, ale pojawiła się jeszcze jedna ciekawa opcja. Polkomtel udostępnił w serwisie Facebook aplikację, dzięki której białe plamy można zgłaszać bezpośrednio z poziomu swojego komputera.

Polkomtel postanowił wykorzystać możliwości sieci społecznościowych i pozwolić swoim klientom na znacznie wygodniejsze niż dotąd zgłaszanie problemów z zasięgiem. Teraz można to zrobić za pośrednictwem specjalnie w tym celu udostępnionej aplikacji. Jak wyjaśnia operator, dzięki niej wszyscy użytkownicy Facebooka mogą wskazywać miejsca z niedostatecznym zasięgiem w Plusie. Nadesłane zgłoszenia pomogą w rozwoju sieci telekomunikacyjnej Polkomtela i zwiększeniu jego zasięgu na terenie kraju.

Co to zmieni?

Reklama

Mimo że chętni do podzielenia się swoimi uwagami klienci Plusa mieli pewne kłopoty z uruchomieniem programu, jest to na pewno interesująca inicjatywa. Oczywiście pod warunkiem, że za zbieraniem przekazywanych informacji pójdą także konkretne działania zmierzające do poprawy jakości działania sieci we wskazanych regionach kraju. Czy rzeczywiście tak będzie, dowiemy się zapewne dopiero za dłuższy czas.

Miło byłoby, gdyby pozostali operatorzy również wystąpili z taką inicjatywą. Warto byłoby też stworzyć rozwiązanie niewymagające posiadania konta na Facebooku. Zgłoszeń na pewno byłoby sporo więcej.

http://komorkomania.pl/

Komórkomania.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: sieci | plus | Polkomtel SA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje