Reklama

OnePlus również myślał o porzuceniu złącza słuchawkowego

Prototyp smartfona chińskiego producenta wskazuje na to, iż w przeszłości rozważał on porzucenie złącza słuchawkowego jack. Czy w takim razie tego typu zabieg czeka kolejną generację flagowca OnePlus?

OnePlus zdecydował się zaprezentować kilka prototypów swojego flagowca, które finalnie nie trafiły do produkcji. Od razu w oczy rzuca się fakt, iż firma chciała zrezygnować w niektórych wersjach ze standardowego złącza jack 3,5 milimetra na słuchawki. Co ciekawe, Chińczycy planowali stworzyć także wariant urządzenia z obudową podobną do tej, jaka znajduje się w modelu Huawei P20 Pro. Kolory smartfona miałyby się bowiem zmieniać w zależności od nachylenia oraz kąta, pod którym użytkownik będzie patrzył na sprzęt. Finalnie ten pomysł nie trafił do sklepów, bowiem wspomniana idea nieco przerosła OnePlus.

Reklama

OnePlus  7, który zostanie najpewniej zaprezentowany za kilka miesięcy może być ciekawym sprzętem. Bardzo możliwe, iż w tym flagowcu Chińczycy na dobre zrezygnują z portu audio oraz dodadzą do smartfona wyczekiwane przez użytkowników wsparcie dla ładowania bezprzewodowego. 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: OnePlus | złącze słuchawkowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje