Nowe smartfony Nokii na pierwszych zdjęciach

Do sieci wyciekły fotografie przedstawiające urządzenia, które dla fanów tradycyjnego wzornictwa fińskiej marki mogą być rozczarowaniem.

Urządzenia marki Nokia zawsze charakteryzowały się nietuzinkowym wyglądem. Producent konsekwentnie stawiał na tworzywa sztuczne, jednak umiejętnie łączył je z ciekawymi kształtami i kolorami. Jak będzie w przypadku nadchodzących modeli? Wszystko wskazuje na to, że znacznie mniej oryginalnie. Oto pierwsze zdjęcia, jakie wyciekły do internetu:

Reklama

Jeśli fotografie okażą się prawdziwe, urządzeniom będzie znacznie bliżej pod względem stylistyki do ostatnich Lumii od Microsoftu, niż do tradycyjnych Nokii. Szkoda, bo smartfony nie wyróżniają się praktycznie niczym od konkurencji. 

Portal PhoneArena donosi, że ceny nadchodzących modeli Nokii nie będą przekraczać 200 dolarów, a najtańsza słuchawka zostanie wyceniona na 150 dolarów. To tylko potwierdza dotychczasowe informacje mówiące o tym, że urządzenia będą reprezentowały tańszą średnią półkę.

Przypomnijmy, że urządzenia mają być wyposażone w procesor Qualcomm Snapdragon 430 i 3 GB pamięci RAM, a na pokładzie będzie znajdował się Android 7.0. Wszystko wskazuje na to, że premiera odbędzie się na targach MWC, na początku przyszłego roku. 


Dowiedz się więcej na temat: Nokia

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje