Reklama

Nowe promocje Neostrady

Od 1 lipca Telekomunikacja Polska wprowadziła nowe promocje Neostrady. Klienci, zamawiający usługę w okresie wakacyjnym, za aktywację i korzystanie w lipcu lub sierpniu zapłacą jedynie 1 zł. Natomiast dla wszystkich nowych klientów, którzy podpiszą umowy na podłączenie linii telefonicznej TP Neostrada w opcjach 320 i 640, będzie dostępna za złotówkę nawet przez dwa miesiące.

Za kolejne miesiące klienci TP SA zapłacą już według cennika i zgodnie z wybraną opcją. Z promocji mogą korzystać osoby, które zamówią usługę i dokonają rejestracji w okresie trwania promocji oraz podpiszą umowę na okres 12 miesięcy.

Reklama

W drugiej promocji pn. "Neostrada z nową linią telefoniczną POTS", aktywacja i abonament za dwa pierwsze miesiące korzystania (opcja 320 lub 640) również kosztuje 1 zł. Okres pierwszego promocyjnego cyklu rozliczeniowego dla Neostrady rozpoczyna się z dniem aktywowania usługi przez klienta, a kończy w ostatnim dniu kolejnego miesiąca. Oznacza to, że można zapłacić złotówkę nawet za dwa miesiące użytkowania usługi.

Klient może nabyć Neostradę na preferencyjnych warunkach na podstawie kuponu (ważnego przez 3 miesiące), który otrzyma przy zakupie linii telefonicznej. Promocja trwa do 31 grudnia br.

W obydwu promocjach zestaw instalacyjny Neostrady TP z modemem USB kosztuje 1 zł + VAT. Więcej informacji na stronie www.neostrada.pl

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Orange Polska S.A. | neostrada | promocje

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje