Reklama

Nowe oferty operatorów

Oprócz Ameo, sieć Era wprowadziła do swojej oferty telefon Sony Ericsson W880i, którego jedną z najistotniejszych cech jest wbudowany odtwarzacz muzyczny Walkman 2.0. Dodatkowo, od 11 kwietnia Era zaproponowała klientom nowe oferty. Użytkownik może wybrać jeden z czterech dostępnych abonamentów o wartości od 35 do 95 zł. W ramach abonamentu każdy otrzyma od 40 do 160 minut miesięcznie do wszystkich sieci oraz, jako jednorazowy bonus, od 500 do 2000 minut do sieci Era i na telefony stacjonarne. Dodatkowo we wszystkich abonamentach użytkownik otrzyma usługę blueconnect w telefonie zawierającą pakiet 50 MB, który pozwala na otworzenie do 1100 witryn internetowych w telefonie. Po wykorzystaniu pakietu koszt 50 kB będzie wynosił 6 gr.

Reklama

Wszystkie telefony dostępne w promocji Internet w telefonie mają zainstalowaną przeglądarkę stron internetowych lub możliwe jest jej pobranie na telefon.

Także sieć Plus inwestuje w internet W ofercie iPlus pojawił się telefon Nokia E50 z programem do nawigacji satelitarnej TomTom Navigator 6.

W skład zestawu wchodzą:

-multimedialny telefon Nokia E50 z aparatem, odtwarzaczem MP3, Bluetooth i systemem Symbian,

-moduł GPS Nokia,

-program do nawigacji satelitarnej TomTom Navigator 6 z mapami Polski, Czech, Słowacji i Węgier,

-karta microSD o pojemności 512 MB,

-uchwyt i ładowarka samochodowa Nokia,

-aktywacja w sieci Plus w taryfach Godziny lub Biznesklasa wraz z usługą nieograniczonego dostępu do internetu - iPlus.

Cena zestawu z aktywacją w sieci Plus już od 1,22 zł.

Czwarty operator, od startu 16 marca, na razie nie wprowadził do swojej oferty nowych telefonów. Łatwo się jednak domyślić, że i Play nie ominą nowości, szczególnie że w ofercie nowej sieci nie znajdziemy przykładowo telefonów Sony Ericsson.

INTERIA.PL/informacje prasowe

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Orange | użytkownik | Nokia | telefony | plus | Era | telefon

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje