Reklama

Netia i Cyfra+ szykują wspólną ofertę

Nadchodzi nowy gracz na polskim rynku usług triple-play. Netia nawiązuje współpracę z satelitarną platformą telewizyjną Cyfra+. Firmy przygotują wspólną ofertę zintegrowaną, czyli trzy usługi (telewizja cyfrowa + Internet + telefon) w jednym rachunku.

Kilka tygodni temu Netia zapowiadała, że jeszcze przed wakacjami uruchomi usługi telewizyjne i dotrzymuje słowa. Prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu, przed Mundialem 2010, klienci sieci Netia będą mogli skorzystać z usług telewizyjnych - dowiedziało się nieoficjalnie Media2.pl.

Reklama

Telewizyjna oferta zostanie udostępniona wraz z partnerem - satelitarną telewizją Cyfra+. Z oferty "3 usługi w jednym rachunku" będzie można początkowo skorzystać w punktach sprzedaży Netii, w przyszłości usługi telekomunikacyjne Netii mają świadczyć także punkty sprzedaży Cyfry+.

Początkowo telewizyjna usługa dla klientów Netii świadczona będzie drogą satelitarną - abonent Netii otrzyma dostęp do oferty Cyfry+. Telewizyjna usługa ma być sprzedawana w pakiecie z telefonią oraz internetem. Kupując jednocześnie kilka usług klienci będą mogli liczyć na promocje obniżające opłaty abonamentowe. Wygodą dla klienta ma być także jeden wspólny rachunek dla trzech usług.

Współpraca Netii i Cyfry+ jest owocna dla obu podmiotów. Netia wreszcie powiększy swoją ofertę o usługi telewizyjne - przypomnijmy, że konkurencyjna Telekomunikacja Polska od dawna świadczy telewizyjne usługi satelitarne. Z kolei Cyfra+ swoim klientom będzie mogła zaoferować usługi telekomunikacyjne, co ma być odpowiedzią na ofertę Cyfrowego Polsatu oraz sieci kablowych.

O współpracy Netii z Cyfrą+ informowano już od dawna - wcześniej Netia miała wprowadzać usługi wspólnie z telewizją "n", ale ostatecznie spółki nie doszły do porozumienia. Z kolei Mundial 2010 jest atrakcyjnym momentem do wprowadzenia wspólnej oferty tym bardziej, że Cyfra+ dołączy do oferty kanał TVP HD , w którym cały Mundial będzie nadawany w jakości HD.

Media2

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: telewizja cyfrowa | cyfra | Cyfra+

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje