Reklama

Najnowsze Xperie z funkcją Motion Eye

Na targach MWC Sony ma przedstawić aż pięć nowych modeli. Co najmniej dwa z nich będą wyposażone w ciekawą funkcję o nazwie Motion Eye.

Sony chce, aby najnowsze Xperie były uważane za najlepsze smartfony fotograficzne. Ostatnio japoński producent zaprezentował 21-megapikselowy sensor, który znajdzie się w nadchodzących modelach, a teraz dowiedzieliśmy się o technologii Motion Eye. 

Reklama

Jest ona odpowiednikiem Live Photos z urządzeń Apple i polega na rejestracji obrazu chwilę przed samym zrobieniem zdjęcia. Pozwoli to na "ożywienie" fotografii, które mają wyglądać przez to bardziej realistycznie. Zasadza działania systemu jest prosta - aparat robi cztery dodatkowe zdjęcia, które później są prezentowane jedno po drugim, aby na końcu wyświetlić to zrobione przez użytkownika. 

Tegoroczny Mobile World Congress w Barcelonie może być ważnym wydarzeniem dla Sony. Według najnowszych doniesień japońskich mediów, firma zaprezentuje aż pięć nowych modeli. Nie wiadomo dokładnie, jakie mają być to urządzenia, ale można przypuszczać, że przynajmniej jedno z nich będzie modelem z najwyższej półki.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje