Reklama

Muzyka Google Play zaczyna się wyłączać dla użytkowników

Muzyka Google Play wyłącza się dla użytkowników na całym świecie. Usługa amerykańskiej firmy uniemożliwia dostęp do muzyki z poziomu aplikacji oraz serwisu internetowego.

Jak zauważa serwis Android Police, aplikacja Muzyka Google Play prosi swoich użytkowników o przeniesienie danych do YouTube Music ponieważ sama usługa "nie jest już dostępna". Niektóre osoby nie posiadają również dostępu do witryny Muzyka Play. Użytkownicy serwisu Reddit zgłaszają, iż cała usługa Google została po prostu zablokowana. Nie jest to jednak żadna niespodzianka.

Reklama

Amerykańska korporacja po raz pierwszy ogłosiła śmierć Muzyki Play w sierpniu na rzecz YouTube Music. Ta wiadomość sprawiła, iż użytkownicy szukali zamiennika i przenosili swoje playlisty oraz bibliotekę utworów za pomocą specjalnie przygotowanego narzędzia.

Co ciekawe, ograniczenie dostępu nie dotyczy wszystkich użytkowników. Niektóre osoby zgłaszają, że dalej mają dostęp do Muzyki Google Play, jednak w przypadku większości wyświetla się komunikat o tym, iż sam serwis nie jest już dostępny.

Nie pozostaje więc nic innego, jak tylko zmigrować do nowego serwisu. 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Muzyka Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje