Reklama

Motorola Razr z kolejnymi problemami z wyświetlaczem

Motorola Razr ma problemy ze swoim składanym wyświetlaczem. Tym razem urządzenie reaguje za bardzo na wahania temperatury.

Po tygodniu normalnego użytkowania, Raymond Wong z serwisu Input zauważył, iż na ekranie smartfona tworzy się szczelina z dostającymi się pod nią bąbelkami powietrza. Wygląda to tak, jakby plastikowa osłona ekranu została nieprawidłowo założona i zaczynała się odklejać wraz z czasem. Na zdjęciu faktycznie widać, iż część ekranu została oddzielona od obudowy.

Reklama

Problem nie jest kosmetyczny, bowiem odklejenie się warstwy ekranu spowodowało, iż przestał on w jednym miejscu reagować na dotyk użytkownika.

Motorola Razr została wyceniona na 1500 dolarów. 

Oficjalne oświadczenie Motoroli: "Jesteśmy pewni najwyższej jakości wyświetlacza razr i nie spodziewamy się, że konsumenci doświadczą odklejania się ekranu w wyniku normalnego użytkowania. Jeśli konsument napotka taki problem, a urządzenie nie nosi śladów niewłaściwego użytkowania, będzie ono objęte naszą gwarancją. Więcej informacji na temat gwarancji można znaleźć na stronie produktu".INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Motorola

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje